ACCOUNT EXECUTIVE POSZUKIWANY!

Sylwia Samborska / Account Group Manager

Uwaga! Uwaga! Poszukujemy osoby do naszego zespołu na stanowisko Account Executive.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • 2-3 lata doświadczenia w Public Relations
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z klientami branży lifestyle i zdrowie
  • Dobra polszczyzna w mowie i piśmie, lekkie pióro
  • Umiejętność współpracy z blogosferą
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Zakres obowiązków:

  • Realizacja projektów komunikacyjnych dla klientów z obszaru lifestyle i zdrowia
  • Opracowanie materiałów dla mediów: informacje prasowe, notki, wywiady, materiały przeglądowe, raporty
  • Prowadzenie relacji z mediami
  • Współpraca z podwykonawcami
  • Realizacja działań w obszarze influencer marketingu

Oferujemy:

  • Satysfakcjonującą pracę w ramach ciekawych projektów komunikacyjnych
  • Możliwość doskonalenia warsztatu pijarowca
  • Rozwój zawodowy
  • Wynagrodzenie uzależnione od umiejętności,  zaangażowania i wyników

Osoby zainteresowane, które czują, że sprostają naszym wymaganiom są proszone o przesłanie swojego CV. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W dokumentach aplikacyjnych należy zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133, poz. 883)”.

Prosimy  o przesłanie aplikacji pod adres: rekrutacje@mcconsultants.pl.

Do zobaczenia w naszym biurze!

Tagi

#account #asap #etat #pr #praca #rekrutacja #zespół