POBIEGNIEMY DLA DZIECIAKÓW!

Monika Gajo / Senior Account Executive

13 października o godz. 13:00, na Błoniach obok Centrum Olimpijskiego w Warszawie, wystartuje charytatywny Rodzinny Bieg Czas Na Wzrok. Zawody zostaną rozegrane na dystansie 5 km, na zielonych terenach wzdłuż Wisły, między Centrum Olimpijskim a Mostem Grota-Roweckiego. Bieg jest organizowany przez Grupę Essilor z okazji obchodów Światowego Dnia Wzroku. Impreza ma charakter sportowy i rodzinny, ale przede wszystkim – charytatywny. Wydarzeniu przyświeca jeden cel: pomoc podopiecznym domów dziecka. Organizator biegu przekaże bowiem tyle par okularów korekcyjnych dzieciom, ilu zawodników weźmie udział w Biegu Głównym. Okazji do wspólnego, rodzinnego świętowania jest więcej.Rodzinny Bieg Czas Na Wzrok to również podsumowanie ogromnego sukcesu ogólnopolskiej kampanii Czas na Wzrok 40+. Jej głównym celem jest budowanie świadomości potrzeby regularnych badań wzroku i prawidłowej korekcji okularowej oraz edukacja w zakresie prezbiopii.
Naszym zadaniem jest szeroka promocja biegu w ramach działań PR oraz w mediach społecznościowych. Już teraz w wydarzenie zaangażowało się niemal 40 gwiazd i influencerów oraz ponad 20 patronów medialnych.
Im więcej nas pobiegnie, tym więcej dzieci otrzyma pomoc. Biegniesz z nami? Zapisy trwają tu: zarejestruj się. 

 

 

 

Udostępnij:

Tagi

#aktywność #bieg #content #csr #dzieci #essilor #influencer #jzo #life style #media #pr #public #relations #run #slow jogging #social #sport #swiatowy dzień wzroku #wzrok