Public relations

Agnieszka Oryszczyn / Account Manager

Na konferencji prasowej online, która odbyła się 17 lutego br. przedstawiciele Związku Pracodawców Przemysłu Piwowarskiego – Browary Polskie wraz Nielsenem podsumowali rok 2020 w branży piwowarskiej. (...)

Karolina Nowak / Senior Consultant

Rozmowy o miłości Katarzyny Miller i Wojciecha Eichelbergera w ilustracjach Andrzeja Pągowskiego. (...)

Karolina Nowak / Senior Consultant

Studenci zjednoczeni wokół pomocy chorym na nowotwory krwi działają pomimo pandemii, tym razem w nowej rzeczywistości - online. (...)

Agnieszka Oryszczyn / Account Manager

Raport wskazuje na najważniejsze problemy, z jakimi w dobie pandemii koronawirusa zmaga się przemysł piwowarski oraz wszystkie sektory zaangażowane w produkcję i sprzedaż piwa w Polsce. (...)

Aleksandra Bażyńska / Account Executive

ANTYapps (Grupa Antyweb) wyróżnia najciekawsze aplikacje na rynku. W rankingu została wybrana aplikacja NexityVR, która umożliwia wirtualną wizytę w powstających inwestycjach i ułatwia wybór wymarzonego mieszkania. (...)

Joanna Nagiel / Senior Consultant

Okulary na nos, maseczka na twarz! (...)

Karolina Nowak / Senior Consultant

28 maja to dla Fundacji DKMS jedna z najważniejszych dat w kalendarzu. Tego dnia mocno solidaryzujemy się z Pacjentami, którzy w swoim życiu muszą stoczyć najtrudniejszą walkę – o zdrowie i życie. (...)

Monika Gajo / Senior Account Executive

Zdrowie to temat, który bez wyjątku dotyczy każdego z nas, dlatego od początku współpracy z Grupą LUX MED, lidera prywatnej opieki zdrowotnej, przyświeca nam jeden cel - misja: edukacja. (...)

Marzena Żeligowska / Account Manager

2397 akcji rejestracyjnych potencjalnych Dawców szpiku, rzeczywiste rejestracje ponad 209 tys. osób i 1336 faktycznych Dawców szpiku. (...)

Sylwia Samborska / Group Account Manager

#WolęPiwo jako nowa platforma komunikacji branży piwowarskiej zadebiutowała na Kongresie 590 w podkarpackiej Jesionce. Strefę #WolęPiwo odwiedziło bardzo wielu gości tej edycji Kongresu, w tym Prezydent RP Andrzej Duda (...)

Sylwia Samborska / Group Account Manager

I Kongres BIOEXPO był trzydniowym wydarzeniem, które odbyło się w październiku 2019 roku w centrum targowym Ptak Warsaw Expo. Kongres towarzyszył pierwszym i największym w Polsce targom dla branży produktów organicznych, czyli BIO. (...)

Karolina Nowak / Senior Account Executive

W sierpniu 2019 roku rozpoczęliśmy współpracę z Green House Development - firmą deweloperską specjalizującą się w nieruchomościach luksusowych. (...)

Karolina Nowak / Senior Account Executive

Męskie spojrzenie na kobiecą antykoncepcję. (...)

Agnieszka Oryszczyn / Project Manager

„Od przyszłości piwa po piwo przyszłości – perspektywy rozwoju branży piwowarskiej” – to tytuł III Kongresu Pracowników Branży Piwowarskiej, który zorganizowaliśmy 11 czerwca 2019 roku w Warszawie.  (...)

Marzena Żeligowska / Account Manager

13-stka wcale nie jest pechowa, a pod tymi dwiema cyframi kryje się szczególne święto wyjątkowych osób – Ogólnopolski Dzień Dawców Szpiku! (...)

Karolina Nowak / Account Executive

Grają, leczą i wspierają. (...)

Agnieszka Oryszczyn / Senior Account Executive

"Proudly made in Poland" na Kongresie 590 (...)

Agnieszka Oryszczyn / Senior Account Executive

7 czerwca 2018 odbył się II Kongres Pracowników Branży Piwowarskiej (...)

Karolina Krzysik-Klemanów / Account Manager

Tylko 16% MŚP oferuje swoim pracownikom prywatną opiekę medyczną. (...)

Marzena Żeligowska / Senior Account Executive

Na całym świecie zarejestrowanych jest ponad 30 mln dawców szpiku, w Polsce – ponad 1,3 mln. (...)

Marta Wojtaś / Senior Account Executive

Nexity to wiodący developer na rynku francuskim. Od kilku lat znany także mieszkańcom Warszawy z takich osiedli, jak: Bianco, MY Bemowo czy Skylife. (...)

Anka Grabowska / Project Manager

Naszym klientem jest Związek Pracodawców Przemysłu Piwowarskiego - Browary Polskie, skupiający czołowych producentów piwa: Kompanię Piwowarską, Grupę Żywiec (Heineken) oraz Carlsberga. (...)

Marta Wojtaś / Senior Account Executive

Od początku 2017 roku jesteśmy odpowiedzialni za działania Public Relations firmy NEPI Rockcastle oraz siedmiu galerii handlowych z portfolio firmy, zlokalizowanych w różnych częściach Polski. (...)

Kasia Haładej / Senior Account Executive

#WIEM Z ONET to nowa kampania Onet.pl, wprowadzająca nowe logo portalu i nową ramówkę. Nasze zadanie wykraczało jednak poza prostą komunikację zewnętrzną. (...)

Karolina Krzysik - Klemanów / Account Manager

To kolejna kampania edukacyjna w obszarze szczepień pediatrycznych realizowana przez nas dla GlaxoSmithKline. (...)

Karolina Remiszewska / Project Manager

Jakie są potrzeby komunikacyjne osób seropozytywnych w Polsce? (...)

Weronika Janda / Senior Account Executive

Outdoor Track to innowacyjny projekt badawczy Instytutu Badań Outdooru w Polsce. (...)

Sylwia Samborska / Account Group Manager

Kampanię „Zacznij dzień od szklanki wody” zaczęliśmy od komunikacji wewnętrznej tak, aby wszyscy pracownicy Grupy Danone stali się orędownikami jej idei. (...)

Joanna Długosz / Account Group Manager

Kampanię LOVE BEER skierowaliśmy tylko do kobiet, pokazując im zupełnie nowe, inspirujące oblicze piwa: piwne style, piwne smaki, piękne szkło oraz beer & food pairing. (...)

Iga Krysa / Senior Account Executive

Provident Polska to duża międzynarodowa instytucja finansowa działająca w Polsce od 20 lat na rynku pożyczek gotówkowych. (...)

Ewelina Roguska / Account Executive

Europejski Fundusz Leasingowy jest pionierem leasingu w Polsce i niekwestionowanym liderem tego rynku. Przez kilka lat współpracy z Klientem realizowaliśmy działania w obszarze PR korporacyjnego i produktowego. (...)

Marta Wojtaś / Senior Account Executive

Długoterminowy program informacyjno-edukacyjny realizowany dla GlaxoSmithKline, którego celem jest budowanie wiedzy na temat wartości profilaktyki szczepiennej. (...)

Joanna Długosz / Account Group Manager

Piwo to najczęściej konsumowany napój alkoholowy w Polsce – sięga po nie prawie dwie trzecie Polaków. (...)

Joanna Długosz / Group Account Manager

Wizerunek marki Falvit budowaliśmy od kilku lat. To była kolejna odsłona kampanii, w której postawiliśmy na siłę kobiecości, tym razem nawiązując do estetyki filmowej. (...)

Ewelina Roguska / Account Executive

Kampania realizowana dla GlaxoSmithKline na temat profilaktyki szczepiennej przeciw zakażeniom rotawirusowym. (...)

Karolina Krzysik - Klemanów / Account Manager

Naszym celem było przeciwstawienie się niebezpiecznemu trendowi organizowania przez rodziców „ospowych przyjęć”, podczas których zdrowe dzieci odwiedzały dzieci chore na ospę wietrzną, aby w ten sposób zarazić się wirusem. (...)

Sylwia Samborska / Account Group Manager

Falvit to marka witamin towarzysząca polskim kobietom od pokoleń. Kiedy zaczynaliśmy pracę dla Falvitu, jego wizerunek był nieco przykurzony i staromodny. (...)